Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Engadget Distro 2.1.3

Engadget Distro to mobilna aplikacja rozszerzająca funkcję dostępne na naszym smartfonie. Należy ona do kategorii Komunikacja. Engadget Distro zostało stworzone przez firmę AOL Inc..

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 835
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: AOL Inc.
Rozmiar: 9 KB
Nazwa pliku:

[inne wersje programu Engadget Distro]
Engadget Distro to stworzona z myślą o użytkownikach smartfonów aplikacja, która zdecydowane rozszerza możliwości telefonu. Można ją zaliczyć do kategorii Komunikacja. Za stworzenie Engadget Distro odpowiedzialna jest firma AOL Inc..

Aplikacja działa na mobilnym systemie spod znaku nadgryzionego jabłka Jest ona kompatybilna z następującymi urządzeniami i wersjami systemu: 2.1.3 Jest to system mobilny stworzony przez Apple. Bazuje on na systemie operacyjnym Mac OS X 10.5 i jądrze Darwin.

iOS składa się z czterech warstw. Pierwsza, czyli Core OS, to najniższa warstwa odpowiadająca za interakcję oprogramowania z urządzeniem. Druga to Core Services odpowiedzialna m.in. za obsługę sieci. Trzecia czyli media obsługuje obraz i dźwięk. Ostatnia warstwa zapewnia obsługę interfejsu oraz akcelerometru. Developerzy oferują użytkownikom iOS'a wiele ciekawych i przydatnych aplikacji. Warto polecić Advanced Photographer Magazine oraz Adobe Inspire.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.