Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Pilot Magazine 2.0

Pilot Magazine to warta uwagi mobilna aplikacja, którą można zainstalować na smartfonie. Jej funkcje umożliwiają zaliczenie jej do kategorii Rozrywka. Pilot Magazine powstało w studiu firmy Archant Ltd.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 547
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: Archant Ltd
Rozmiar: 9 KB
Nazwa pliku:

[inne wersje programu Pilot Magazine]
Pilot Magazine to aplikacja, która umożliwia rozszerzenie możliwości iPhona. Należy ona do kategorii Rozrywka. Pilot Magazine zostało stworzone i udostępnione dla użytkowników przez studio Archant Ltd.

Aplikacja działa na mobilnym systemie spod znaku nadgryzionego jabłka Jest ona kompatybilna z następującymi urządzeniami i wersjami systemu: 2.0 Jest to system mobilny oparty na jądrze Darwin. IOS został stworzony z myślą o urządzeniach produkowanych przez Apple. Działa na nim smartfon iPhone oraz tablet iPad.

W skład iOS’a wchodzą cztery warstwy. Core OS to najniższa warstwa, w której znajduje się jądro systemu. Core Services umożliwia obsługę aplikacji i sieci. Media to warstwa odpowiedzialna za obraz i dźwięk. W jej skład wchodzą biblioteki OpenGL, OpenAL oraz Core Animation. Cocoa Touch to biblioteka interfejsu dotykowego. Developerzy stworzyli dla użytkowników systemu iOS tysiące aplikacji. Z dostępnej bazy warto polecić TamTam Magazyn Podróżników oraz Ride UK BMX.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.