Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

UK: National Geographic Traveller 2.5.9

UK: National Geographic Traveller to aplikacja mobilna, dzięki której nasz iPhone lub iPad wzbogaci się o interesujące funkcje. Zaliczyć ją można do kategorii Nawigacja GPS. UK: National Geographic Traveller zostało stworzone przez firmę Absolute Publishing Limited.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 434
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: Absolute Publishing Limited
Rozmiar: 5 KB
Nazwa pliku:

[inne wersje programu UK: National Geographic Traveller]
UK: National Geographic Traveller to aplikacja przeznaczona na smartfony. Dzięki niej nasze urządzenie zostanie wzbogacone o kilka nowych opcji. Zaliczyć ją można do kategorii Nawigacja GPS. UK: National Geographic Traveller to aplikacja wprowadzona na rynek przez Absolute Publishing Limited

Aplikacja przeznaczona jest na urządzenia wyposażone w system iOS w wersji 2.5.9. Jest to system mobilny oparty na jądrze Darwin. IOS został stworzony z myślą o urządzeniach produkowanych przez Apple. Działa na nim smartfon iPhone oraz tablet iPad.

Na system iOS składają się cztery warstwy. Pierwsza z nich odpowiada za współpracę sprzętu z oprogramowaniem. Druga obsługuje aplikacje, sieć i bazy danych. Trzecia odpowiada za wideo, audio i obraz. Ostatnie warstwa to biblioteka interfejsu użytkownika. Wśród bardzo dużego zbioru aplikacji dostępnych na iOS'a warto polecić Men's Health Magyarország oraz The Economist on iPhone (Europe).
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.