Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Total Film: the best movie reviews, news and features magazine 3.1.5

Total Film: the best movie reviews, news and features magazine to aplikacja przeznaczona na smartfony. Dzięki niej nasze urządzenie zostanie wzbogacone o kilka nowych opcji. Zaliczyć ją można do kategorii Rozrywka. Total Film: the best movie reviews, news and features magazine to aplikacja wprowadzona na rynek przez Future plc

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 412
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: Future plc
Rozmiar: 29 KB
Nazwa pliku:

[inne wersje programu Total Film: the best movie reviews, news and features magazine]
Total Film: the best movie reviews, news and features magazine to warta uwagi mobilna aplikacja, którą można zainstalować na smartfonie. Jej funkcje umożliwiają zaliczenie jej do kategorii Rozrywka. Za stworzenie Total Film: the best movie reviews, news and features magazine odpowiedzialna jest firma Future plc.

Aplikacja przeznaczona jest na urządzenia wyposażone w system iOS w wersji 3.1.5. Jest to system mobilny stworzony dla urządzeń firmy Apple takich jak: iPhone, iPad oraz iPod touch.

iOS składa się z czterech warstw. Pierwsza, czyli Core OS, to najniższa warstwa odpowiadająca za interakcję oprogramowania z urządzeniem. Druga to Core Services odpowiedzialna m.in. za obsługę sieci. Trzecia czyli media obsługuje obraz i dźwięk. Ostatnia warstwa zapewnia obsługę interfejsu oraz akcelerometru. Dla systemu iOS stworzono tysiące aplikacji. Ze stale rozszerzanej bazy warto polecić Chip PL oraz The Red Bulletin - english.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.