Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

American Cinematographer Magazine 1.0.26.10738

American Cinematographer Magazine to mobilna aplikacja, dzięki której użytkownicy odkryją zupełnie nowe możliwości swojego urządzenia. Biorąc pod uwagę dostępne opcje można ja zaliczyć do kategorii Rozrywka. American Cinematographer Magazine zostało stworzone przez firmę ASC Holding Corp.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 465
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: ASC Holding Corp
Rozmiar: 9 KB
Nazwa pliku:

[inne wersje programu American Cinematographer Magazine]
American Cinematographer Magazine to stworzona z myślą o użytkownikach smartfonów aplikacja, która zdecydowane rozszerza możliwości telefonu. Można ją zaliczyć do kategorii Rozrywka. Użytkownicy mogą korzystać z American Cinematographer Magazine dzięki zaangażowaniu pracowników ASC Holding Corp.

Aplikacja może być uruchomina na odpowiednim urządzeniu i wersji systemu. W tym przypadku meże być to 1.0.26.10738.. Jest to system stworzony na potrzeby urządzeń mobilnych firmy Apple. Nazwa iOS funkcjonuje dopiero od 2010 roku. Wcześniej system znany był jako iPhone OS.

Na system iOS składają się cztery warstwy. Pierwsza z nich odpowiada za współpracę sprzętu z oprogramowaniem. Druga obsługuje aplikacje, sieć i bazy danych. Trzecia odpowiada za wideo, audio i obraz. Ostatnie warstwa to biblioteka interfejsu użytkownika. Developerzy stworzyli dla użytkowników systemu iOS tysiące aplikacji. Z dostępnej bazy warto polecić Chip PL oraz Auto Świat.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.