Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

The Magazine. 1.2.1

The Magazine. to warta uwagi mobilna aplikacja, którą można zainstalować na smartfonie. Jej funkcje umożliwiają zaliczenie jej do kategorii Komunikacja. The Magazine. zostało stworzone i udostępnione dla użytkowników przez studio Marco Arment.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 368
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: Marco Arment
Rozmiar: 3 KB
Nazwa pliku:
The Magazine. to mobilna aplikacja rozszerzająca funkcję dostępne na naszym smartfonie. Należy ona do kategorii Komunikacja. The Magazine. może zagościć na naszym smartfonie lub tablecie dzięki zaangażowaniu pracowników Marco Arment

Aplikacja może być uruchomina na odpowiednim urządzeniu i wersji systemu. W tym przypadku meże być to 1.2.1.. Jest to system stworzony na potrzeby urządzeń mobilnych firmy Apple. Nazwa iOS funkcjonuje dopiero od 2010 roku. Wcześniej system znany był jako iPhone OS.

System iOS składa się z czterech warstw:: Core OS, Core Services, Media, Cocoa Touch. Pierwsza gwarantuje interakcje pomiędzy urządzeniem przenośnym, a oprogramowaniem. Core Services zajmuje się obsługa aplikacji. Trzecia warstwa obsługuje wideo i audio. Ostatnia natomiast obsługuje m.in. akcelerometr. Z naszej bazy polecamy także Interior Design Magazine oraz ROAD magazine HD.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.