Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Maxim+ Magazine 4.0.1

Maxim+ Magazine to aplikacja przeznaczona na smartfony. Dzięki niej nasze urządzenie zostanie wzbogacone o kilka nowych opcji. Zaliczyć ją można do kategorii Rozrywka. Użytkownicy mogą korzystać z Maxim+ Magazine dzięki zaangażowaniu pracowników Alpha Media Group Inc..

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 311
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: Alpha Media Group Inc.
Rozmiar: 3 KB
Nazwa pliku:

[inne wersje programu Maxim+ Magazine]
Maxim+ Magazine to aplikacja, która umożliwia rozszerzenie możliwości iPhona. Należy ona do kategorii Rozrywka. Maxim+ Magazine to aplikacja wprowadzona na rynek przez Alpha Media Group Inc.

Aplikacja może być uruchomina na odpowiednim urządzeniu i wersji systemu. W tym przypadku meże być to 4.0.1.. Jest to system stworzony na potrzeby urządzeń mobilnych firmy Apple. Nazwa iOS funkcjonuje dopiero od 2010 roku. Wcześniej system znany był jako iPhone OS.

Na system iOS składają się cztery warstwy. Pierwsza z nich odpowiada za współpracę sprzętu z oprogramowaniem. Druga obsługuje aplikacje, sieć i bazy danych. Trzecia odpowiada za wideo, audio i obraz. Ostatnie warstwa to biblioteka interfejsu użytkownika. Zachęcamy także do pobierania innych aplikacji. Warto polecić Apps Magazine App oraz Auto Motor & Sport.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.