Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Easy Cook Magazine 1.5.0

Easy Cook Magazine to stworzona z myślą o użytkownikach smartfonów aplikacja, która zdecydowane rozszerza możliwości telefonu. Można ją zaliczyć do kategorii Zdrowie i medycyna. Easy Cook Magazine zostało stworzone przez firmę BBC Worldwide.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 345
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: BBC Worldwide
Rozmiar: 6 KB
Nazwa pliku:

[inne wersje programu Easy Cook Magazine]
Easy Cook Magazine to warta uwagi mobilna aplikacja, którą można zainstalować na smartfonie. Jej funkcje umożliwiają zaliczenie jej do kategorii Zdrowie i medycyna. Easy Cook Magazine może zagościć na naszym smartfonie lub tablecie dzięki zaangażowaniu pracowników BBC Worldwide

Aplikacja działa na mobilnym systemie spod znaku nadgryzionego jabłka Jest ona kompatybilna z następującymi urządzeniami i wersjami systemu: 1.5.0 Jest to system mobilny oparty na jądrze Darwin. IOS został stworzony z myślą o urządzeniach produkowanych przez Apple. Działa na nim smartfon iPhone oraz tablet iPad.

iOS składa się z czterech warstw. Pierwsza, czyli Core OS, to najniższa warstwa odpowiadająca za interakcję oprogramowania z urządzeniem. Druga to Core Services odpowiedzialna m.in. za obsługę sieci. Trzecia czyli media obsługuje obraz i dźwięk. Ostatnia warstwa zapewnia obsługę interfejsu oraz akcelerometru. Developerzy stworzyli dla użytkowników systemu iOS tysiące aplikacji. Z dostępnej bazy warto polecić Tattoo Style oraz Puls Biznesu+.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.