Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

iMagazine.pl 1.5

iMagazine.pl to mobilna aplikacja rozszerzająca funkcję dostępne na naszym smartfonie. Należy ona do kategorii Komunikacja. iMagazine.pl to aplikacja wprowadzona na rynek przez iMagazine

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 431
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: iMagazine
Rozmiar: 2 KB
Nazwa pliku:

[inne wersje programu iMagazine.pl]
iMagazine.pl to aplikacja przeznaczona na smartfony. Dzięki niej nasze urządzenie zostanie wzbogacone o kilka nowych opcji. Zaliczyć ją można do kategorii Komunikacja. iMagazine.pl zostało stworzone przez firmę iMagazine.

Aplikacje dostępna jest dla użytkowników systemu iOS Jest ona kompatybilna z 1.5. Jest to system stworzony na potrzeby urządzeń mobilnych firmy Apple. Nazwa iOS funkcjonuje dopiero od 2010 roku. Wcześniej system znany był jako iPhone OS.

iOS złożony jest z czterech warstw: Core OS, Core Services, Media, Cocoa Touch. Każda z nich odpowiada za inne kwestie. Pierwsza ma wpływ na interakcje sprzętu z oprogramowaniem. Druga warstwa zawiera podstawowe biblioteki służące do obsługi m.in. aplikacji. Warstwa trzecia odpowiada za obsługę dźwięku i obrazu. Ostatnia odpowiedzialna jest za interfejs dotykowy. Dla systemu iOS stworzono tysiące aplikacji. Ze stale rozszerzanej bazy warto polecić NYLON Magazine iPad Edition oraz BMW Motorcycle Magazine.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.