Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

AŚ 4x4 1.0

AŚ 4x4 to mobilna aplikacja, dzięki której użytkownicy odkryją zupełnie nowe możliwości swojego urządzenia. Biorąc pod uwagę dostępne opcje można ja zaliczyć do kategorii Komunikacja. AŚ 4x4 to aplikacja wprowadzona na rynek przez Axel Springer Polska

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 458
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: Axel Springer Polska
Rozmiar: 19 KB
Nazwa pliku:

[inne wersje programu AŚ 4x4]
AŚ 4x4 to aplikacja przeznaczona na smartfony. Dzięki niej nasze urządzenie zostanie wzbogacone o kilka nowych opcji. Zaliczyć ją można do kategorii Komunikacja. AŚ 4x4 powstało w studiu firmy Axel Springer Polska.

Aplikacje dostępna jest dla użytkowników systemu iOS Jest ona kompatybilna z 1.0. Jest to system stworzony na potrzeby urządzeń mobilnych firmy Apple. Nazwa iOS funkcjonuje dopiero od 2010 roku. Wcześniej system znany był jako iPhone OS.

Na system iOS składają się cztery warstwy. Pierwsza z nich odpowiada za współpracę sprzętu z oprogramowaniem. Druga obsługuje aplikacje, sieć i bazy danych. Trzecia odpowiada za wideo, audio i obraz. Ostatnie warstwa to biblioteka interfejsu użytkownika. Developerzy stworzyli dla użytkowników systemu iOS tysiące aplikacji. Z dostępnej bazy warto polecić Performance BMW - The world’s best magazine for modified BMWs oraz Hot English Magazine.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.