Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

The World of Interiors 2.5.8

The World of Interiors to stworzona z myślą o użytkownikach smartfonów aplikacja, która zdecydowane rozszerza możliwości telefonu. Można ją zaliczyć do kategorii Rozrywka. Użytkownicy mogą korzystać z The World of Interiors dzięki zaangażowaniu pracowników Condé Nast Digital Britain.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 435
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: Condé Nast Digital Britain
Rozmiar: 4 KB
Nazwa pliku:

[inne wersje programu The World of Interiors]
The World of Interiors to aplikacja mobilna, dzięki której nasz iPhone lub iPad wzbogaci się o interesujące funkcje. Zaliczyć ją można do kategorii Rozrywka. The World of Interiors powstało w studiu firmy Condé Nast Digital Britain.

Aplikacja wymaga systemu iOS w wersji 2.5.8. Jest to system mobilny oparty na jądrze Darwin. IOS został stworzony z myślą o urządzeniach produkowanych przez Apple. Działa na nim smartfon iPhone oraz tablet iPad.

iOS składa się z czterech warstw. Pierwsza, czyli Core OS, to najniższa warstwa odpowiadająca za interakcję oprogramowania z urządzeniem. Druga to Core Services odpowiedzialna m.in. za obsługę sieci. Trzecia czyli media obsługuje obraz i dźwięk. Ostatnia warstwa zapewnia obsługę interfejsu oraz akcelerometru. Ze stale rozbudowywanej bazy aplikacji warto polecić Digital Camera World: the definitive guide to SLR photography oraz App Life Magazine.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.