Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

The Official Ferrari Magazine 1.3

The Official Ferrari Magazine to mobilna aplikacja, dzięki której użytkownicy odkryją zupełnie nowe możliwości swojego urządzenia. Biorąc pod uwagę dostępne opcje można ja zaliczyć do kategorii Rozrywka. The Official Ferrari Magazine zostało stworzone i udostępnione dla użytkowników przez studio Ferrari.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 263
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: Ferrari
Rozmiar: 7 KB
Nazwa pliku:

[inne wersje programu The Official Ferrari Magazine]
The Official Ferrari Magazine to warta uwagi mobilna aplikacja, którą można zainstalować na smartfonie. Jej funkcje umożliwiają zaliczenie jej do kategorii Rozrywka. The Official Ferrari Magazine to aplikacja wprowadzona na rynek przez Ferrari

Aplikacja przeznaczona jest na urządzenia wyposażone w system iOS w wersji 1.3. Jest to system mobilny stworzony przez Apple. Bazuje on na systemie operacyjnym Mac OS X 10.5 i jądrze Darwin.

System IOS składa się z czterech warstw. Media to warstwa odpowiedzialna za obraz i dźwięk. Druga to Core Services odpowiedzialna m.in. za obsługę sieci. Warstwa Cocoa Touch odpowiada za obsługę dźwięku i obrazu. Ostatnia warstwa zapewnia obsługę interfejsu oraz akcelerometru. Wśród bardzo dużego zbioru aplikacji dostępnych na iOS'a warto polecić T3 oraz Digital Arts Magazine: Advice, Techniques and Inspiration for Cr.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.