Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Adobe Inspire 1.1.1

Adobe Inspire to aplikacja, która umożliwia rozszerzenie możliwości iPhona. Należy ona do kategorii Edukacja. Adobe Inspire może zagościć na naszym smartfonie lub tablecie dzięki zaangażowaniu pracowników Adobe

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 437
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: Adobe
Rozmiar: 7 KB
Nazwa pliku:

[inne wersje programu Adobe Inspire]
Adobe Inspire to aplikacja mobilna, dzięki której nasz iPhone lub iPad wzbogaci się o interesujące funkcje. Zaliczyć ją można do kategorii Edukacja. Użytkownicy mogą korzystać z Adobe Inspire dzięki zaangażowaniu pracowników Adobe.

Aplikacje dostępna jest dla użytkowników systemu iOS Jest ona kompatybilna z 1.1.1. Jest to system mobilny oparty na jądrze Darwin. IOS został stworzony z myślą o urządzeniach produkowanych przez Apple. Działa na nim smartfon iPhone oraz tablet iPad.

W skład iOS’a wchodzą cztery warstwy. Core OS to najniższa warstwa, w której znajduje się jądro systemu. Core Services umożliwia obsługę aplikacji i sieci. Media to warstwa odpowiedzialna za obraz i dźwięk. W jej skład wchodzą biblioteki OpenGL, OpenAL oraz Core Animation. Cocoa Touch to biblioteka interfejsu dotykowego. Dla systemu iOS stworzono tysiące aplikacji. Ze stale rozszerzanej bazy warto polecić Konsolowiec oraz Skiing Mag.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.