Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Astronomy Magazine 7.9

Astronomy Magazine to warta uwagi mobilna aplikacja, którą można zainstalować na smartfonie. Jej funkcje umożliwiają zaliczenie jej do kategorii Komunikacja. Astronomy Magazine powstało w studiu firmy Kalmbach Publishing Co..

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 232
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: Kalmbach Publishing Co.
Rozmiar: 10 KB
Nazwa pliku:

[inne wersje programu Astronomy Magazine]
Astronomy Magazine to stworzona z myślą o użytkownikach smartfonów aplikacja, która zdecydowane rozszerza możliwości telefonu. Można ją zaliczyć do kategorii Komunikacja. Astronomy Magazine zostało stworzone i udostępnione dla użytkowników przez studio Kalmbach Publishing Co..

Korzystanie z aplikacji możliwe jest w przypadku następujacyh urządzeń wyposażonych w system iOS: 7.9. Jest to system mobilny stworzony przez Apple. Bazuje on na systemie operacyjnym Mac OS X 10.5 i jądrze Darwin.

System IOS składa się z czterech warstw. Media to warstwa odpowiedzialna za obraz i dźwięk. Druga to Core Services odpowiedzialna m.in. za obsługę sieci. Warstwa Cocoa Touch odpowiada za obsługę dźwięku i obrazu. Ostatnia warstwa zapewnia obsługę interfejsu oraz akcelerometru. Developerzy oferują użytkownikom iOS'a wiele ciekawych i przydatnych aplikacji. Warto polecić Mountain Biking UK: the mountain bike magazine oraz Konsolowiec.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.