Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Fast Car: the definitive modified custom car culture magazine 2.2

Fast Car: the definitive modified custom car culture magazine to warta uwagi mobilna aplikacja, którą można zainstalować na smartfonie. Jej funkcje umożliwiają zaliczenie jej do kategorii Rozrywka. Fast Car: the definitive modified custom car culture magazine zostało stworzone i udostępnione dla użytkowników przez studio Future plc.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 506
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: Future plc
Rozmiar: 51 KB
Nazwa pliku:

[inne wersje programu Fast Car: the definitive modified custom car culture magazine]
Fast Car: the definitive modified custom car culture magazine to aplikacja, która umożliwia rozszerzenie możliwości iPhona. Należy ona do kategorii Rozrywka. Fast Car: the definitive modified custom car culture magazine to aplikacja wprowadzona na rynek przez Future plc

Aplikacja przeznaczona jest na urządzenia wyposażone w system iOS w wersji 2.2. Jest to system stworzony na potrzeby urządzeń mobilnych firmy Apple. Nazwa iOS funkcjonuje dopiero od 2010 roku. Wcześniej system znany był jako iPhone OS.

System IOS składa się z czterech warstw. Media to warstwa odpowiedzialna za obraz i dźwięk. Druga to Core Services odpowiedzialna m.in. za obsługę sieci. Warstwa Cocoa Touch odpowiada za obsługę dźwięku i obrazu. Ostatnia warstwa zapewnia obsługę interfejsu oraz akcelerometru. Wśród bardzo dużego zbioru aplikacji dostępnych na iOS'a warto polecić FX Trader Magazine oraz Guitar World Magazine.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.