Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Airliner World - The World's Number One Commercial Aviation Maga 4.2.6

Airliner World - The World's Number One Commercial Aviation Maga to mobilna aplikacja rozszerzająca funkcję dostępne na naszym smartfonie. Należy ona do kategorii Rozrywka. Airliner World - The World's Number One Commercial Aviation Maga zostało stworzone przez firmę Tri Active Media Ltd.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 606
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: Tri Active Media Ltd
Rozmiar: 10 KB
Nazwa pliku:

[inne wersje programu Airliner World - The World's Number One Commercial Aviation Maga]
Airliner World - The World's Number One Commercial Aviation Maga to aplikacja, która umożliwia rozszerzenie możliwości iPhona. Należy ona do kategorii Rozrywka. Za stworzenie Airliner World - The World's Number One Commercial Aviation Maga odpowiedzialna jest firma Tri Active Media Ltd.

Aplikacje dostępna jest dla użytkowników systemu iOS Jest ona kompatybilna z 4.2.6. Jest to system mobilny stworzony dla urządzeń firmy Apple takich jak: iPhone, iPad oraz iPod touch.

iOS złożony jest z czterech warstw: Core OS, Core Services, Media, Cocoa Touch. Każda z nich odpowiada za inne kwestie. Pierwsza ma wpływ na interakcje sprzętu z oprogramowaniem. Druga warstwa zawiera podstawowe biblioteki służące do obsługi m.in. aplikacji. Warstwa trzecia odpowiada za obsługę dźwięku i obrazu. Ostatnia odpowiedzialna jest za interfejs dotykowy. Z naszej bazy polecamy także Intelligent Life oraz Skiing Mag.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.