Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

AUDIO 2.1.06

AUDIO to mobilna aplikacja rozszerzająca funkcję dostępne na naszym smartfonie. Należy ona do kategorii Multimedia. AUDIO to aplikacja wprowadzona na rynek przez WEKA Media Publishing GmbH

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 314
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: WEKA Media Publishing GmbH
Rozmiar: 5 KB
Nazwa pliku:

[inne wersje programu AUDIO]
AUDIO to warta uwagi mobilna aplikacja, którą można zainstalować na smartfonie. Jej funkcje umożliwiają zaliczenie jej do kategorii Multimedia. Za stworzenie AUDIO odpowiedzialna jest firma WEKA Media Publishing GmbH.

Aplikacja została stworzona z myślą o użytkownikach systemu iOS Do jej uruchomienia potrzebne jest następujące urządzenie i system: 2.1.06 Jest to system przeznaczony na urządzenia firmy Apple. IOS opiera się na systemie operacyjnym Mac OS X 10.5.

iOS składa się z czterech warstw. Pierwsza, czyli Core OS, to najniższa warstwa odpowiadająca za interakcję oprogramowania z urządzeniem. Druga to Core Services odpowiedzialna m.in. za obsługę sieci. Trzecia czyli media obsługuje obraz i dźwięk. Ostatnia warstwa zapewnia obsługę interfejsu oraz akcelerometru. Ze stale rozbudowywanej bazy aplikacji warto polecić 3D World: CG tutorials and tips for animation, VFX and games art oraz Skarpa Warszawska.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.