Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

3D World: CG tutorials and tips for animation, VFX and games art 2.2

3D World: CG tutorials and tips for animation, VFX and games art to aplikacja, która umożliwia rozszerzenie możliwości iPhona. Należy ona do kategorii Edukacja. 3D World: CG tutorials and tips for animation, VFX and games art powstało w studiu firmy Future plc.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 451
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: Future plc
Rozmiar: 29 KB
Nazwa pliku:

[inne wersje programu 3D World: CG tutorials and tips for animation, VFX and games art]
3D World: CG tutorials and tips for animation, VFX and games art to warta uwagi mobilna aplikacja, którą można zainstalować na smartfonie. Jej funkcje umożliwiają zaliczenie jej do kategorii Edukacja. 3D World: CG tutorials and tips for animation, VFX and games art to aplikacja wprowadzona na rynek przez Future plc

Aplikacja została stworzona z myślą o użytkownikach systemu iOS Do jej uruchomienia potrzebne jest następujące urządzenie i system: 2.2 Jest to system mobilny oparty na jądrze Darwin. IOS został stworzony z myślą o urządzeniach produkowanych przez Apple. Działa na nim smartfon iPhone oraz tablet iPad.

Na system iOS składają się cztery warstwy. Pierwsza z nich odpowiada za współpracę sprzętu z oprogramowaniem. Druga obsługuje aplikacje, sieć i bazy danych. Trzecia odpowiada za wideo, audio i obraz. Ostatnie warstwa to biblioteka interfejsu użytkownika. Zachęcamy także do pobierania innych aplikacji. Warto polecić Harvard Business Review International oraz Company Magazine UK.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.