Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Skiing Mag 3.0.1

Skiing Mag to warta uwagi mobilna aplikacja, którą można zainstalować na smartfonie. Jej funkcje umożliwiają zaliczenie jej do kategorii Hobby. Skiing Mag zostało stworzone przez firmę Bonnier Corporation.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 662
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: Bonnier Corporation
Rozmiar: 11 KB
Nazwa pliku:

[inne wersje programu Skiing Mag]
Skiing Mag to stworzona z myślą o użytkownikach smartfonów aplikacja, która zdecydowane rozszerza możliwości telefonu. Można ją zaliczyć do kategorii Hobby. Użytkownicy mogą korzystać z Skiing Mag dzięki zaangażowaniu pracowników Bonnier Corporation.

Aplikacja wymaga systemu iOS w wersji 3.0.1. Jest to system mobilny stworzony przez Apple. Bazuje on na systemie operacyjnym Mac OS X 10.5 i jądrze Darwin.

Za działanie iOS’a odpowiadają cztery warstwy abstrakcyjne czyli : Core OS, Core Services, Media, Cocoa Touch. Core Services odpowiada za obsługę baz danych, aplikacje i sieć. Media to warstwa odpowiedzialna za obraz i dźwięk. Interfejs użytkownika obsługiwany jest przez Cocoa Touch . Pierwsza wymieniona warstwa, czyli Core OS, odpowiada za współprace urządzenia z oprogramowaniem. Developerzy stworzyli dla użytkowników systemu iOS tysiące aplikacji. Z dostępnej bazy warto polecić Zest UK oraz Game Informer.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.