Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Newsweek??? 1.5.0

Newsweek??? to mobilna aplikacja, dzięki której użytkownicy odkryją zupełnie nowe możliwości swojego urządzenia. Biorąc pod uwagę dostępne opcje można ja zaliczyć do kategorii Multimedia. Newsweek??? powstało w studiu firmy Hankyu Communications Co., Ltd..

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 461
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: Hankyu Communications Co., Ltd.
Rozmiar: 4 KB
Nazwa pliku:
Newsweek??? to stworzona z myślą o użytkownikach smartfonów aplikacja, która zdecydowane rozszerza możliwości telefonu. Można ją zaliczyć do kategorii Multimedia. Za stworzenie Newsweek??? odpowiedzialna jest firma Hankyu Communications Co., Ltd..

Aplikacja została stworzona z myślą o użytkownikach systemu iOS Do jej uruchomienia potrzebne jest następujące urządzenie i system: 1.5.0 Jest to popularny system mobilny dedykowany dla urządzeń firmy Apple. Został on stworzony na bazie systemu operacyjnego Mac OS X 10.5.

iOS składa się z czterech warstw. Pierwsza, czyli Core OS, to najniższa warstwa odpowiadająca za interakcję oprogramowania z urządzeniem. Druga to Core Services odpowiedzialna m.in. za obsługę sieci. Trzecia czyli media obsługuje obraz i dźwięk. Ostatnia warstwa zapewnia obsługę interfejsu oraz akcelerometru. Ze stale rozbudowywanej bazy aplikacji warto polecić Flying Magazine oraz Good Food Magazine.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.