Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

ADMIN Magazine 1.0

ADMIN Magazine to aplikacja mobilna, dzięki której nasz iPhone lub iPad wzbogaci się o interesujące funkcje. Zaliczyć ją można do kategorii Edukacja. ADMIN Magazine zostało stworzone i udostępnione dla użytkowników przez studio Linux New Media USA, LLC.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 388
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: Linux New Media USA, LLC
Rozmiar: 29 KB
Nazwa pliku:

[inne wersje programu ADMIN Magazine]
ADMIN Magazine to stworzona z myślą o użytkownikach smartfonów aplikacja, która zdecydowane rozszerza możliwości telefonu. Można ją zaliczyć do kategorii Edukacja. ADMIN Magazine zostało stworzone przez firmę Linux New Media USA, LLC.

Aplikacja wymaga systemu iOS w wersji 1.0. Jest to system mobilny oparty na jądrze Darwin. IOS został stworzony z myślą o urządzeniach produkowanych przez Apple. Działa na nim smartfon iPhone oraz tablet iPad.

Za działanie iOS’a odpowiadają cztery warstwy abstrakcyjne czyli : Core OS, Core Services, Media, Cocoa Touch. Core Services odpowiada za obsługę baz danych, aplikacje i sieć. Media to warstwa odpowiedzialna za obraz i dźwięk. Interfejs użytkownika obsługiwany jest przez Cocoa Touch . Pierwsza wymieniona warstwa, czyli Core OS, odpowiada za współprace urządzenia z oprogramowaniem. Dla systemu iOS stworzono tysiące aplikacji. Ze stale rozszerzanej bazy warto polecić Appliness oraz ISLANDS Magazine.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.