Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Newsweek PL 2.0.2

Newsweek PL to stworzona z myślą o użytkownikach smartfonów aplikacja, która zdecydowane rozszerza możliwości telefonu. Można ją zaliczyć do kategorii Komunikacja. Za stworzenie Newsweek PL odpowiedzialna jest firma Axel Springer Polska.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 402
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: Axel Springer Polska
Rozmiar: 5 KB
Nazwa pliku:

[inne wersje programu Newsweek PL]
Newsweek PL to mobilna aplikacja rozszerzająca funkcję dostępne na naszym smartfonie. Należy ona do kategorii Komunikacja. Newsweek PL zostało stworzone i udostępnione dla użytkowników przez studio Axel Springer Polska.

Korzystanie z aplikacji możliwe jest w przypadku następujacyh urządzeń wyposażonych w system iOS: 2.0.2. Jest to system mobilny stworzony dla urządzeń firmy Apple takich jak: iPhone, iPad oraz iPod touch.

Za działanie iOS’a odpowiadają cztery warstwy abstrakcyjne czyli : Core OS, Core Services, Media, Cocoa Touch. Core Services odpowiada za obsługę baz danych, aplikacje i sieć. Media to warstwa odpowiedzialna za obraz i dźwięk. Interfejs użytkownika obsługiwany jest przez Cocoa Touch . Pierwsza wymieniona warstwa, czyli Core OS, odpowiada za współprace urządzenia z oprogramowaniem. Wśród bardzo dużego zbioru aplikacji dostępnych na iOS'a warto polecić V Man for iPad oraz Computer Arts Collection: Insight and inspiration from the globa.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.