Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

PC Gamer (UK Edition): the world's number one PC games magazine 2.1

PC Gamer (UK Edition): the world's number one PC games magazine to aplikacja, która umożliwia rozszerzenie możliwości iPhona. Należy ona do kategorii Rozrywka. Za stworzenie PC Gamer (UK Edition): the world's number one PC games magazine odpowiedzialna jest firma Future plc.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 308
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: Future plc
Rozmiar: 23 KB
Nazwa pliku:

[inne wersje programu PC Gamer (UK Edition): the world's number one PC games magazine]
PC Gamer (UK Edition): the world's number one PC games magazine to mobilna aplikacja, dzięki której użytkownicy odkryją zupełnie nowe możliwości swojego urządzenia. Biorąc pod uwagę dostępne opcje można ja zaliczyć do kategorii Rozrywka. PC Gamer (UK Edition): the world's number one PC games magazine zostało stworzone przez firmę Future plc.

Aplikacja może być uruchomina na odpowiednim urządzeniu i wersji systemu. W tym przypadku meże być to 2.1.. Jest to system mobilny stworzony przez Apple. Początkowo znany był on jako iPhone OS. W roku 2010 pojawia się nazwa iOS. System ten zbudowany jest na bazie Mac OS X 10.5.

iOS składa się z czterech warstw. Pierwsza, czyli Core OS, to najniższa warstwa odpowiadająca za interakcję oprogramowania z urządzeniem. Druga to Core Services odpowiedzialna m.in. za obsługę sieci. Trzecia czyli media obsługuje obraz i dźwięk. Ostatnia warstwa zapewnia obsługę interfejsu oraz akcelerometru. Dla systemu iOS stworzono tysiące aplikacji. Ze stale rozszerzanej bazy warto polecić Tattoo Slide oraz Web Designer.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.