Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Photography Week 1.0

Photography Week to stworzona z myślą o użytkownikach smartfonów aplikacja, która zdecydowane rozszerza możliwości telefonu. Można ją zaliczyć do kategorii Narzędzia dla grafików. Photography Week zostało stworzone przez firmę Future plc.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 294
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: Future plc
Rozmiar: 35 KB
Nazwa pliku:

[inne wersje programu Photography Week]
Photography Week to mobilna aplikacja rozszerzająca funkcję dostępne na naszym smartfonie. Należy ona do kategorii Narzędzia dla grafików. Użytkownicy mogą korzystać z Photography Week dzięki zaangażowaniu pracowników Future plc.

Korzystanie z aplikacji możliwe jest w przypadku następujacyh urządzeń wyposażonych w system iOS: 1.0. Jest to system mobilny stworzony przez Apple. Początkowo znany był on jako iPhone OS. W roku 2010 pojawia się nazwa iOS. System ten zbudowany jest na bazie Mac OS X 10.5.

System iOS składa się z czterech warstw:: Core OS, Core Services, Media, Cocoa Touch. Pierwsza gwarantuje interakcje pomiędzy urządzeniem przenośnym, a oprogramowaniem. Core Services zajmuje się obsługa aplikacji. Trzecia warstwa obsługuje wideo i audio. Ostatnia natomiast obsługuje m.in. akcelerometr. Developerzy oferują użytkownikom iOS'a wiele ciekawych i przydatnych aplikacji. Warto polecić Company Magazine UK oraz Italia Guide - In depth and essential guides to the regions of I.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.