Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Macworld UK : the magazine for Mac, iPad, iPhone and Apple news 4.2.4

Macworld UK : the magazine for Mac, iPad, iPhone and Apple news to aplikacja, która umożliwia rozszerzenie możliwości iPhona. Należy ona do kategorii Rozrywka. Użytkownicy mogą korzystać z Macworld UK : the magazine for Mac, iPad, iPhone and Apple news dzięki zaangażowaniu pracowników Tri Active Media Ltd.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 430
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: Tri Active Media Ltd
Rozmiar: 10 KB
Nazwa pliku:
Macworld UK : the magazine for Mac, iPad, iPhone and Apple news to aplikacja mobilna, dzięki której nasz iPhone lub iPad wzbogaci się o interesujące funkcje. Zaliczyć ją można do kategorii Rozrywka. Macworld UK : the magazine for Mac, iPad, iPhone and Apple news zostało stworzone przez firmę Tri Active Media Ltd.

Aplikacja działa na mobilnym systemie spod znaku nadgryzionego jabłka Jest ona kompatybilna z następującymi urządzeniami i wersjami systemu: 4.2.4 Jest to system stworzony na potrzeby urządzeń mobilnych firmy Apple. Nazwa iOS funkcjonuje dopiero od 2010 roku. Wcześniej system znany był jako iPhone OS.

System IOS składa się z czterech warstw. Media to warstwa odpowiedzialna za obraz i dźwięk. Druga to Core Services odpowiedzialna m.in. za obsługę sieci. Warstwa Cocoa Touch odpowiada za obsługę dźwięku i obrazu. Ostatnia warstwa zapewnia obsługę interfejsu oraz akcelerometru. Z naszej bazy polecamy także Skarpa Warszawska oraz Mac Format: the magazine for Mac, iPad and Apple.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.