Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Interview for iPhone 1.3

Interview for iPhone to stworzona z myślą o użytkownikach smartfonów aplikacja, która zdecydowane rozszerza możliwości telefonu. Można ją zaliczyć do kategorii Rozrywka. Użytkownicy mogą korzystać z Interview for iPhone dzięki zaangażowaniu pracowników Other Edition.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 334
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: Other Edition
Rozmiar: 2 KB
Nazwa pliku:

[inne wersje programu Interview for iPhone]
Interview for iPhone to aplikacja, która umożliwia rozszerzenie możliwości iPhona. Należy ona do kategorii Rozrywka. Interview for iPhone może zagościć na naszym smartfonie lub tablecie dzięki zaangażowaniu pracowników Other Edition

Aplikacje dostępna jest dla użytkowników systemu iOS Jest ona kompatybilna z 1.3. Jest to popularny system mobilny dedykowany dla urządzeń firmy Apple. Został on stworzony na bazie systemu operacyjnego Mac OS X 10.5.

W skład iOS’a wchodzą cztery warstwy. Core OS to najniższa warstwa, w której znajduje się jądro systemu. Core Services umożliwia obsługę aplikacji i sieci. Media to warstwa odpowiedzialna za obraz i dźwięk. W jej skład wchodzą biblioteki OpenGL, OpenAL oraz Core Animation. Cocoa Touch to biblioteka interfejsu dotykowego. Developerzy oferują użytkownikom iOS'a wiele ciekawych i przydatnych aplikacji. Warto polecić Miesięcznik branży HoReCa oraz Men's Health UK.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.