Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

National Geographic Traveler Magazine 1.3

National Geographic Traveler Magazine to mobilna aplikacja, dzięki której użytkownicy odkryją zupełnie nowe możliwości swojego urządzenia. Biorąc pod uwagę dostępne opcje można ja zaliczyć do kategorii Nawigacja GPS. National Geographic Traveler Magazine zostało stworzone przez firmę National Geographic Society.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 464
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: National Geographic Society
Rozmiar: 5 KB
Nazwa pliku:

[inne wersje programu National Geographic Traveler Magazine]
National Geographic Traveler Magazine to stworzona z myślą o użytkownikach smartfonów aplikacja, która zdecydowane rozszerza możliwości telefonu. Można ją zaliczyć do kategorii Nawigacja GPS. Za stworzenie National Geographic Traveler Magazine odpowiedzialna jest firma National Geographic Society.

Aplikacja przeznaczona jest na urządzenia wyposażone w system iOS w wersji 1.3. Jest to system stworzony na potrzeby urządzeń mobilnych firmy Apple. Nazwa iOS funkcjonuje dopiero od 2010 roku. Wcześniej system znany był jako iPhone OS.

W skład iOS’a wchodzą cztery warstwy. Core OS to najniższa warstwa, w której znajduje się jądro systemu. Core Services umożliwia obsługę aplikacji i sieci. Media to warstwa odpowiedzialna za obraz i dźwięk. W jej skład wchodzą biblioteki OpenGL, OpenAL oraz Core Animation. Cocoa Touch to biblioteka interfejsu dotykowego. Z naszej bazy polecamy także Computer Arts: the graphic design magazine for illustrators and oraz Schweizer Illustrierte eMagazin.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.