Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Skarpa Warszawska 1.0

Skarpa Warszawska to mobilna aplikacja rozszerzająca funkcję dostępne na naszym smartfonie. Należy ona do kategorii Rozrywka. Skarpa Warszawska to aplikacja wprowadzona na rynek przez Skarpa Warszawska

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 379
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: Skarpa Warszawska
Rozmiar: 4 KB
Nazwa pliku:

[inne wersje programu Skarpa Warszawska]
Skarpa Warszawska to aplikacja mobilna, dzięki której nasz iPhone lub iPad wzbogaci się o interesujące funkcje. Zaliczyć ją można do kategorii Rozrywka. Skarpa Warszawska zostało stworzone przez firmę Skarpa Warszawska.

Aplikacje dostępna jest dla użytkowników systemu iOS Jest ona kompatybilna z 1.0. Jest to system mobilny stworzony przez Apple. Bazuje on na systemie operacyjnym Mac OS X 10.5 i jądrze Darwin.

System iOS składa się z czterech warstw:: Core OS, Core Services, Media, Cocoa Touch. Pierwsza gwarantuje interakcje pomiędzy urządzeniem przenośnym, a oprogramowaniem. Core Services zajmuje się obsługa aplikacji. Trzecia warstwa obsługuje wideo i audio. Ostatnia natomiast obsługuje m.in. akcelerometr. Dla systemu iOS stworzono tysiące aplikacji. Ze stale rozszerzanej bazy warto polecić donna hay magazine oraz Metal Hammer: The Heavy Metal Bible.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.