Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Internet Marketing Mag 2.5.7

Internet Marketing Mag to aplikacja, która umożliwia rozszerzenie możliwości iPhona. Należy ona do kategorii Biznes i finanse. Za stworzenie Internet Marketing Mag odpowiedzialna jest firma The Web Marketing Center Pty Ltd.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 290
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: The Web Marketing Center Pty Ltd
Rozmiar: 5 KB
Nazwa pliku:

[inne wersje programu Internet Marketing Mag]
Internet Marketing Mag to mobilna aplikacja, dzięki której użytkownicy odkryją zupełnie nowe możliwości swojego urządzenia. Biorąc pod uwagę dostępne opcje można ja zaliczyć do kategorii Biznes i finanse. Internet Marketing Mag powstało w studiu firmy The Web Marketing Center Pty Ltd.

Aplikacje dostępna jest dla użytkowników systemu iOS Jest ona kompatybilna z 2.5.7. Jest to popularny system mobilny dedykowany dla urządzeń firmy Apple. Został on stworzony na bazie systemu operacyjnego Mac OS X 10.5.

Za działanie iOS’a odpowiadają cztery warstwy abstrakcyjne czyli : Core OS, Core Services, Media, Cocoa Touch. Core Services odpowiada za obsługę baz danych, aplikacje i sieć. Media to warstwa odpowiedzialna za obraz i dźwięk. Interfejs użytkownika obsługiwany jest przez Cocoa Touch . Pierwsza wymieniona warstwa, czyli Core OS, odpowiada za współprace urządzenia z oprogramowaniem. Zachęcamy także do pobierania innych aplikacji. Warto polecić Digital Photographer oraz Onboard Snowboarding.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.