Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Cosmopolitan Magazine 2.2.1

Cosmopolitan Magazine to aplikacja, która umożliwia rozszerzenie możliwości iPhona. Należy ona do kategorii Rozrywka. Cosmopolitan Magazine zostało stworzone przez firmę Hearst Communications, Inc..

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 356
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: Hearst Communications, Inc.
Rozmiar: 6 KB
Nazwa pliku:

[inne wersje programu Cosmopolitan Magazine]
Cosmopolitan Magazine to stworzona z myślą o użytkownikach smartfonów aplikacja, która zdecydowane rozszerza możliwości telefonu. Można ją zaliczyć do kategorii Rozrywka. Cosmopolitan Magazine może zagościć na naszym smartfonie lub tablecie dzięki zaangażowaniu pracowników Hearst Communications, Inc.

Aplikacja wymaga systemu iOS w wersji 2.2.1. Jest to system mobilny stworzony przez Apple. Początkowo znany był on jako iPhone OS. W roku 2010 pojawia się nazwa iOS. System ten zbudowany jest na bazie Mac OS X 10.5.

iOS złożony jest z czterech warstw: Core OS, Core Services, Media, Cocoa Touch. Każda z nich odpowiada za inne kwestie. Pierwsza ma wpływ na interakcje sprzętu z oprogramowaniem. Druga warstwa zawiera podstawowe biblioteki służące do obsługi m.in. aplikacji. Warstwa trzecia odpowiada za obsługę dźwięku i obrazu. Ostatnia odpowiedzialna jest za interfejs dotykowy. Zachęcamy także do pobierania innych aplikacji. Warto polecić AUTO BILD oraz Auto Express Magazine.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.