Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

GT Porsche - The complete Porsche magazine 4.2.5

GT Porsche - The complete Porsche magazine to stworzona z myślą o użytkownikach smartfonów aplikacja, która zdecydowane rozszerza możliwości telefonu. Można ją zaliczyć do kategorii Rozrywka. GT Porsche - The complete Porsche magazine zostało stworzone przez firmę Unity Media Plc.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 413
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: Unity Media Plc
Rozmiar: 10 KB
Nazwa pliku:

[inne wersje programu GT Porsche - The complete Porsche magazine]
GT Porsche - The complete Porsche magazine to aplikacja mobilna, dzięki której nasz iPhone lub iPad wzbogaci się o interesujące funkcje. Zaliczyć ją można do kategorii Rozrywka. GT Porsche - The complete Porsche magazine może zagościć na naszym smartfonie lub tablecie dzięki zaangażowaniu pracowników Unity Media Plc

Aplikacja wymaga systemu iOS w wersji 4.2.5. Jest to system przeznaczony na urządzenia firmy Apple. IOS opiera się na systemie operacyjnym Mac OS X 10.5.

iOS składa się z czterech warstw. Pierwsza, czyli Core OS, to najniższa warstwa odpowiadająca za interakcję oprogramowania z urządzeniem. Druga to Core Services odpowiedzialna m.in. za obsługę sieci. Trzecia czyli media obsługuje obraz i dźwięk. Ostatnia warstwa zapewnia obsługę interfejsu oraz akcelerometru. Ze stale rozbudowywanej bazy aplikacji warto polecić National Geographic Traveller (UK) oraz Attitude - Europe's No.1 Gay Lifestyle Magazine.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.