Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

All About Space 2.5.7

All About Space to aplikacja mobilna, dzięki której nasz iPhone lub iPad wzbogaci się o interesujące funkcje. Zaliczyć ją można do kategorii Komunikacja. Użytkownicy mogą korzystać z All About Space dzięki zaangażowaniu pracowników Imagine Publishing.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 316
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: Imagine Publishing
Rozmiar: 8 KB
Nazwa pliku:

[inne wersje programu All About Space]
All About Space to aplikacja przeznaczona na smartfony. Dzięki niej nasze urządzenie zostanie wzbogacone o kilka nowych opcji. Zaliczyć ją można do kategorii Komunikacja. All About Space zostało stworzone i udostępnione dla użytkowników przez studio Imagine Publishing.

Aplikacja została stworzona z myślą o użytkownikach systemu iOS Do jej uruchomienia potrzebne jest następujące urządzenie i system: 2.5.7 Jest to popularny system mobilny dedykowany dla urządzeń firmy Apple. Został on stworzony na bazie systemu operacyjnego Mac OS X 10.5.

Za działanie iOS’a odpowiadają cztery warstwy abstrakcyjne czyli : Core OS, Core Services, Media, Cocoa Touch. Core Services odpowiada za obsługę baz danych, aplikacje i sieć. Media to warstwa odpowiedzialna za obraz i dźwięk. Interfejs użytkownika obsługiwany jest przez Cocoa Touch . Pierwsza wymieniona warstwa, czyli Core OS, odpowiada za współprace urządzenia z oprogramowaniem. Dla systemu iOS stworzono tysiące aplikacji. Ze stale rozszerzanej bazy warto polecić Mac Life Magazine oraz Runner's World.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.