Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Advanced Photographer Magazine 2.5.5

Advanced Photographer Magazine to aplikacja przeznaczona na smartfony. Dzięki niej nasze urządzenie zostanie wzbogacone o kilka nowych opcji. Zaliczyć ją można do kategorii Narzędzia dla grafików. Advanced Photographer Magazine zostało stworzone i udostępnione dla użytkowników przez studio Bright Publishing Ltd.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 597
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: Bright Publishing Ltd
Rozmiar: 4 KB
Nazwa pliku:

[inne wersje programu Advanced Photographer Magazine]
Advanced Photographer Magazine to aplikacja mobilna, dzięki której nasz iPhone lub iPad wzbogaci się o interesujące funkcje. Zaliczyć ją można do kategorii Narzędzia dla grafików. Advanced Photographer Magazine powstało w studiu firmy Bright Publishing Ltd.

Aplikacja może być uruchomina na odpowiednim urządzeniu i wersji systemu. W tym przypadku meże być to 2.5.5.. Jest to system mobilny stworzony przez Apple. Początkowo znany był on jako iPhone OS. W roku 2010 pojawia się nazwa iOS. System ten zbudowany jest na bazie Mac OS X 10.5.

System iOS składa się z czterech warstw:: Core OS, Core Services, Media, Cocoa Touch. Pierwsza gwarantuje interakcje pomiędzy urządzeniem przenośnym, a oprogramowaniem. Core Services zajmuje się obsługa aplikacji. Trzecia warstwa obsługuje wideo i audio. Ostatnia natomiast obsługuje m.in. akcelerometr. Z naszej bazy polecamy także NEXT - Magazyn Przyszłości oraz evo Interactive Magazine.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.