Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

The Red Bulletin - english 1.20

The Red Bulletin - english to stworzona z myślą o użytkownikach smartfonów aplikacja, która zdecydowane rozszerza możliwości telefonu. Można ją zaliczyć do kategorii Rozrywka. The Red Bulletin - english powstało w studiu firmy Red Bull.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 261
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: Red Bull
Rozmiar: 10 KB
Nazwa pliku:

[inne wersje programu The Red Bulletin - english]
The Red Bulletin - english to mobilna aplikacja rozszerzająca funkcję dostępne na naszym smartfonie. Należy ona do kategorii Rozrywka. The Red Bulletin - english zostało stworzone przez firmę Red Bull.

Aplikacja może być uruchomina na odpowiednim urządzeniu i wersji systemu. W tym przypadku meże być to 1.20.. Jest to system stworzony na potrzeby urządzeń mobilnych firmy Apple. Nazwa iOS funkcjonuje dopiero od 2010 roku. Wcześniej system znany był jako iPhone OS.

System IOS składa się z czterech warstw. Media to warstwa odpowiedzialna za obraz i dźwięk. Druga to Core Services odpowiedzialna m.in. za obsługę sieci. Warstwa Cocoa Touch odpowiada za obsługę dźwięku i obrazu. Ostatnia warstwa zapewnia obsługę interfejsu oraz akcelerometru. Developerzy oferują użytkownikom iOS'a wiele ciekawych i przydatnych aplikacji. Warto polecić Apps Magazine App oraz Professional Photographer.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.