Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

MacWorld magasin 2.7.0

MacWorld magasin to warta uwagi mobilna aplikacja, którą można zainstalować na smartfonie. Jej funkcje umożliwiają zaliczenie jej do kategorii Komunikacja. MacWorld magasin zostało stworzone i udostępnione dla użytkowników przez studio IDG.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 221
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: IDG
Rozmiar: 12 KB
Nazwa pliku:

[inne wersje programu MacWorld magasin]
MacWorld magasin to aplikacja mobilna, dzięki której nasz iPhone lub iPad wzbogaci się o interesujące funkcje. Zaliczyć ją można do kategorii Komunikacja. Użytkownicy mogą korzystać z MacWorld magasin dzięki zaangażowaniu pracowników IDG.

Aplikacja działa na mobilnym systemie spod znaku nadgryzionego jabłka Jest ona kompatybilna z następującymi urządzeniami i wersjami systemu: 2.7.0 Jest to system mobilny stworzony przez Apple. Bazuje on na systemie operacyjnym Mac OS X 10.5 i jądrze Darwin.

W skład iOS’a wchodzą cztery warstwy. Core OS to najniższa warstwa, w której znajduje się jądro systemu. Core Services umożliwia obsługę aplikacji i sieci. Media to warstwa odpowiedzialna za obraz i dźwięk. W jej skład wchodzą biblioteki OpenGL, OpenAL oraz Core Animation. Cocoa Touch to biblioteka interfejsu dotykowego. Developerzy stworzyli dla użytkowników systemu iOS tysiące aplikacji. Z dostępnej bazy warto polecić Xbox 360: The Official Xbox Magazine (UK Edition) oraz Top Gear Magazine.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.