Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

TransWorld SNOWboarding 3.0.1

TransWorld SNOWboarding to aplikacja przeznaczona na smartfony. Dzięki niej nasze urządzenie zostanie wzbogacone o kilka nowych opcji. Zaliczyć ją można do kategorii Hobby. Użytkownicy mogą korzystać z TransWorld SNOWboarding dzięki zaangażowaniu pracowników Bonnier Corporation.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 537
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: Bonnier Corporation
Rozmiar: 9 KB
Nazwa pliku:

[inne wersje programu TransWorld SNOWboarding]
TransWorld SNOWboarding to aplikacja mobilna, dzięki której nasz iPhone lub iPad wzbogaci się o interesujące funkcje. Zaliczyć ją można do kategorii Hobby. TransWorld SNOWboarding zostało stworzone i udostępnione dla użytkowników przez studio Bonnier Corporation.

Aplikacje dostępna jest dla użytkowników systemu iOS Jest ona kompatybilna z 3.0.1. Jest to popularny system mobilny dedykowany dla urządzeń firmy Apple. Został on stworzony na bazie systemu operacyjnego Mac OS X 10.5.

iOS składa się z czterech warstw. Pierwsza, czyli Core OS, to najniższa warstwa odpowiadająca za interakcję oprogramowania z urządzeniem. Druga to Core Services odpowiedzialna m.in. za obsługę sieci. Trzecia czyli media obsługuje obraz i dźwięk. Ostatnia warstwa zapewnia obsługę interfejsu oraz akcelerometru. Developerzy oferują użytkownikom iOS'a wiele ciekawych i przydatnych aplikacji. Warto polecić Flying Magazine oraz WIRED Magazine.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.