Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Easy Food Cookbook 1.0.21.2.1.130

Easy Food Cookbook to mobilna aplikacja, dzięki której użytkownicy odkryją zupełnie nowe możliwości swojego urządzenia. Biorąc pod uwagę dostępne opcje można ja zaliczyć do kategorii Zdrowie i medycyna. Easy Food Cookbook zostało stworzone przez firmę Zahra Publishing.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 339
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: Zahra Publishing
Rozmiar: 9 KB
Nazwa pliku:

[inne wersje programu Easy Food Cookbook]
Easy Food Cookbook to warta uwagi mobilna aplikacja, którą można zainstalować na smartfonie. Jej funkcje umożliwiają zaliczenie jej do kategorii Zdrowie i medycyna. Easy Food Cookbook może zagościć na naszym smartfonie lub tablecie dzięki zaangażowaniu pracowników Zahra Publishing

Aplikacja została stworzona z myślą o użytkownikach systemu iOS Do jej uruchomienia potrzebne jest następujące urządzenie i system: 1.0.21.2.1.130 Jest to system mobilny oparty na jądrze Darwin. IOS został stworzony z myślą o urządzeniach produkowanych przez Apple. Działa na nim smartfon iPhone oraz tablet iPad.

iOS składa się z czterech warstw. Pierwsza, czyli Core OS, to najniższa warstwa odpowiadająca za interakcję oprogramowania z urządzeniem. Druga to Core Services odpowiedzialna m.in. za obsługę sieci. Trzecia czyli media obsługuje obraz i dźwięk. Ostatnia warstwa zapewnia obsługę interfejsu oraz akcelerometru. Ze stale rozbudowywanej bazy aplikacji warto polecić Newsweek for iPad oraz Metro Tablet Edition.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.