Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

The Telegraph for iPad 2.5.1

The Telegraph for iPad to mobilna aplikacja, dzięki której użytkownicy odkryją zupełnie nowe możliwości swojego urządzenia. Biorąc pod uwagę dostępne opcje można ja zaliczyć do kategorii Komunikacja. The Telegraph for iPad zostało stworzone i udostępnione dla użytkowników przez studio The Telegraph.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 534
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: The Telegraph
Rozmiar: 7 KB
Nazwa pliku:

[inne wersje programu The Telegraph for iPad]
The Telegraph for iPad to aplikacja przeznaczona na smartfony. Dzięki niej nasze urządzenie zostanie wzbogacone o kilka nowych opcji. Zaliczyć ją można do kategorii Komunikacja. The Telegraph for iPad zostało stworzone przez firmę The Telegraph.

Korzystanie z aplikacji możliwe jest w przypadku następujacyh urządzeń wyposażonych w system iOS: 2.5.1. Jest to system mobilny stworzony dla urządzeń firmy Apple takich jak: iPhone, iPad oraz iPod touch.

W skład iOS’a wchodzą cztery warstwy. Core OS to najniższa warstwa, w której znajduje się jądro systemu. Core Services umożliwia obsługę aplikacji i sieci. Media to warstwa odpowiedzialna za obraz i dźwięk. W jej skład wchodzą biblioteki OpenGL, OpenAL oraz Core Animation. Cocoa Touch to biblioteka interfejsu dotykowego. Wśród bardzo dużego zbioru aplikacji dostępnych na iOS'a warto polecić Metro Tablet Edition oraz Focus Magazine.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.