Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Travel + Leisure 2.4

Travel + Leisure to aplikacja, która umożliwia rozszerzenie możliwości iPhona. Należy ona do kategorii Nawigacja GPS. Travel + Leisure to aplikacja wprowadzona na rynek przez American Express Publishing

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 415
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: American Express Publishing
Rozmiar: 3 KB
Nazwa pliku:

[inne wersje programu Travel + Leisure]
Travel + Leisure to mobilna aplikacja, dzięki której użytkownicy odkryją zupełnie nowe możliwości swojego urządzenia. Biorąc pod uwagę dostępne opcje można ja zaliczyć do kategorii Nawigacja GPS. Użytkownicy mogą korzystać z Travel + Leisure dzięki zaangażowaniu pracowników American Express Publishing.

Aplikacja może być uruchomina na odpowiednim urządzeniu i wersji systemu. W tym przypadku meże być to 2.4.. Jest to system mobilny stworzony przez Apple. Bazuje on na systemie operacyjnym Mac OS X 10.5 i jądrze Darwin.

Za działanie iOS’a odpowiadają cztery warstwy abstrakcyjne czyli : Core OS, Core Services, Media, Cocoa Touch. Core Services odpowiada za obsługę baz danych, aplikacje i sieć. Media to warstwa odpowiedzialna za obraz i dźwięk. Interfejs użytkownika obsługiwany jest przez Cocoa Touch . Pierwsza wymieniona warstwa, czyli Core OS, odpowiada za współprace urządzenia z oprogramowaniem. Ze stale rozbudowywanej bazy aplikacji warto polecić Bloomberg Businessweek+ oraz iAM - magazyn.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.