Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

PC Format Magazine 2.1

PC Format Magazine to aplikacja mobilna, dzięki której nasz iPhone lub iPad wzbogaci się o interesujące funkcje. Zaliczyć ją można do kategorii Rozrywka. PC Format Magazine powstało w studiu firmy Future plc.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 350
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: Future plc
Rozmiar: 26 KB
Nazwa pliku:

[inne wersje programu PC Format Magazine]
PC Format Magazine to mobilna aplikacja rozszerzająca funkcję dostępne na naszym smartfonie. Należy ona do kategorii Rozrywka. PC Format Magazine może zagościć na naszym smartfonie lub tablecie dzięki zaangażowaniu pracowników Future plc

Aplikacja wymaga systemu iOS w wersji 2.1. Jest to system stworzony na potrzeby urządzeń mobilnych firmy Apple. Nazwa iOS funkcjonuje dopiero od 2010 roku. Wcześniej system znany był jako iPhone OS.

Na system iOS składają się cztery warstwy. Pierwsza z nich odpowiada za współpracę sprzętu z oprogramowaniem. Druga obsługuje aplikacje, sieć i bazy danych. Trzecia odpowiada za wideo, audio i obraz. Ostatnie warstwa to biblioteka interfejsu użytkownika. Developerzy oferują użytkownikom iOS'a wiele ciekawych i przydatnych aplikacji. Warto polecić Sound + Vision oraz International Herald Tribune for iPad.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.