Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Italia Guide - In depth and essential guides to the regions of I 4.2.5

Italia Guide - In depth and essential guides to the regions of I to mobilna aplikacja, dzięki której użytkownicy odkryją zupełnie nowe możliwości swojego urządzenia. Biorąc pod uwagę dostępne opcje można ja zaliczyć do kategorii Nawigacja GPS. Italia Guide - In depth and essential guides to the regions of I zostało stworzone i udostępnione dla użytkowników przez studio Tri Active Media Ltd.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 133
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: Tri Active Media Ltd
Rozmiar: 13 KB
Nazwa pliku:

[inne wersje programu Italia Guide - In depth and essential guides to the regions of I]
Italia Guide - In depth and essential guides to the regions of I to stworzona z myślą o użytkownikach smartfonów aplikacja, która zdecydowane rozszerza możliwości telefonu. Można ją zaliczyć do kategorii Nawigacja GPS. Italia Guide - In depth and essential guides to the regions of I powstało w studiu firmy Tri Active Media Ltd.

Aplikacja przeznaczona jest na urządzenia wyposażone w system iOS w wersji 4.2.5. Jest to system mobilny stworzony przez Apple. Początkowo znany był on jako iPhone OS. W roku 2010 pojawia się nazwa iOS. System ten zbudowany jest na bazie Mac OS X 10.5.

W skład iOS’a wchodzą cztery warstwy. Core OS to najniższa warstwa, w której znajduje się jądro systemu. Core Services umożliwia obsługę aplikacji i sieci. Media to warstwa odpowiedzialna za obraz i dźwięk. W jej skład wchodzą biblioteki OpenGL, OpenAL oraz Core Animation. Cocoa Touch to biblioteka interfejsu dotykowego. Ze stale rozbudowywanej bazy aplikacji warto polecić Harper's Bazaar UK oraz Metro Tablet Edition.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.