Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

GEE 2.0

GEE to mobilna aplikacja, dzięki której użytkownicy odkryją zupełnie nowe możliwości swojego urządzenia. Biorąc pod uwagę dostępne opcje można ja zaliczyć do kategorii Komunikacja. Użytkownicy mogą korzystać z GEE dzięki zaangażowaniu pracowników GEE Media & Marketing GmbH.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 481
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: GEE Media & Marketing GmbH
Rozmiar: 13 KB
Nazwa pliku:

[inne wersje programu GEE]
GEE to warta uwagi mobilna aplikacja, którą można zainstalować na smartfonie. Jej funkcje umożliwiają zaliczenie jej do kategorii Komunikacja. Za stworzenie GEE odpowiedzialna jest firma GEE Media & Marketing GmbH.

Aplikacja może być uruchomina na odpowiednim urządzeniu i wersji systemu. W tym przypadku meże być to 2.0.. Jest to system mobilny stworzony przez Apple. Bazuje on na systemie operacyjnym Mac OS X 10.5 i jądrze Darwin.

Za działanie iOS’a odpowiadają cztery warstwy abstrakcyjne czyli : Core OS, Core Services, Media, Cocoa Touch. Core Services odpowiada za obsługę baz danych, aplikacje i sieć. Media to warstwa odpowiedzialna za obraz i dźwięk. Interfejs użytkownika obsługiwany jest przez Cocoa Touch . Pierwsza wymieniona warstwa, czyli Core OS, odpowiada za współprace urządzenia z oprogramowaniem. Wśród bardzo dużego zbioru aplikacji dostępnych na iOS'a warto polecić Interior Design Magazine oraz C MODE.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.