Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Sound + Vision 3.2

Sound + Vision to mobilna aplikacja, dzięki której użytkownicy odkryją zupełnie nowe możliwości swojego urządzenia. Biorąc pod uwagę dostępne opcje można ja zaliczyć do kategorii Rozrywka. Użytkownicy mogą korzystać z Sound + Vision dzięki zaangażowaniu pracowników Bonnier Corporation.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 273
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: Bonnier Corporation
Rozmiar: 8 KB
Nazwa pliku:

[inne wersje programu Sound + Vision]
Sound + Vision to aplikacja przeznaczona na smartfony. Dzięki niej nasze urządzenie zostanie wzbogacone o kilka nowych opcji. Zaliczyć ją można do kategorii Rozrywka. Sound + Vision może zagościć na naszym smartfonie lub tablecie dzięki zaangażowaniu pracowników Bonnier Corporation

Korzystanie z aplikacji możliwe jest w przypadku następujacyh urządzeń wyposażonych w system iOS: 3.2. Jest to system stworzony na potrzeby urządzeń mobilnych firmy Apple. Nazwa iOS funkcjonuje dopiero od 2010 roku. Wcześniej system znany był jako iPhone OS.

System IOS składa się z czterech warstw. Media to warstwa odpowiedzialna za obraz i dźwięk. Druga to Core Services odpowiedzialna m.in. za obsługę sieci. Warstwa Cocoa Touch odpowiada za obsługę dźwięku i obrazu. Ostatnia warstwa zapewnia obsługę interfejsu oraz akcelerometru. Zachęcamy także do pobierania innych aplikacji. Warto polecić NEXT - Magazyn Przyszłości oraz Futbol Live - Tygodnik Kibica.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.