Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Entrepreneur Magazine 5.2

Entrepreneur Magazine to aplikacja przeznaczona na smartfony. Dzięki niej nasze urządzenie zostanie wzbogacone o kilka nowych opcji. Zaliczyć ją można do kategorii Biznes i finanse. Entrepreneur Magazine powstało w studiu firmy Entrepreneur Media.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 465
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: Entrepreneur Media
Rozmiar: 7 KB
Nazwa pliku:
Entrepreneur Magazine to warta uwagi mobilna aplikacja, którą można zainstalować na smartfonie. Jej funkcje umożliwiają zaliczenie jej do kategorii Biznes i finanse. Entrepreneur Magazine może zagościć na naszym smartfonie lub tablecie dzięki zaangażowaniu pracowników Entrepreneur Media

Aplikacja została stworzona z myślą o użytkownikach systemu iOS Do jej uruchomienia potrzebne jest następujące urządzenie i system: 5.2 Jest to system mobilny stworzony przez Apple. Początkowo znany był on jako iPhone OS. W roku 2010 pojawia się nazwa iOS. System ten zbudowany jest na bazie Mac OS X 10.5.

Za działanie iOS’a odpowiadają cztery warstwy abstrakcyjne czyli : Core OS, Core Services, Media, Cocoa Touch. Core Services odpowiada za obsługę baz danych, aplikacje i sieć. Media to warstwa odpowiedzialna za obraz i dźwięk. Interfejs użytkownika obsługiwany jest przez Cocoa Touch . Pierwsza wymieniona warstwa, czyli Core OS, odpowiada za współprace urządzenia z oprogramowaniem. Z naszej bazy polecamy także Advanced Photoshop oraz Practical Photoshop: techniques, tips and video tutorials for Ad.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.