Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Reader's Digest 1.9

Reader's Digest to mobilna aplikacja rozszerzająca funkcję dostępne na naszym smartfonie. Należy ona do kategorii Rozrywka. Użytkownicy mogą korzystać z Reader's Digest dzięki zaangażowaniu pracowników Reader's Digest Association.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 388
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: Reader's Digest Association
Rozmiar: 8 KB
Nazwa pliku:

[inne wersje programu Reader's Digest]
Reader's Digest to warta uwagi mobilna aplikacja, którą można zainstalować na smartfonie. Jej funkcje umożliwiają zaliczenie jej do kategorii Rozrywka. Reader's Digest powstało w studiu firmy Reader's Digest Association.

Aplikacja wymaga systemu iOS w wersji 1.9. Jest to system mobilny oparty na jądrze Darwin. IOS został stworzony z myślą o urządzeniach produkowanych przez Apple. Działa na nim smartfon iPhone oraz tablet iPad.

iOS składa się z czterech warstw. Pierwsza, czyli Core OS, to najniższa warstwa odpowiadająca za interakcję oprogramowania z urządzeniem. Druga to Core Services odpowiedzialna m.in. za obsługę sieci. Trzecia czyli media obsługuje obraz i dźwięk. Ostatnia warstwa zapewnia obsługę interfejsu oraz akcelerometru. Developerzy stworzyli dla użytkowników systemu iOS tysiące aplikacji. Z dostępnej bazy warto polecić DIE WELT oraz Puls Biznesu+.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.