Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Apps Directory 2.5.5

Apps Directory to warta uwagi mobilna aplikacja, którą można zainstalować na smartfonie. Jej funkcje umożliwiają zaliczenie jej do kategorii Multimedia. Za stworzenie Apps Directory odpowiedzialna jest firma Imagine Publishing.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 387
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: Imagine Publishing
Rozmiar: 7 KB
Nazwa pliku:

[inne wersje programu Apps Directory]
Apps Directory to aplikacja przeznaczona na smartfony. Dzięki niej nasze urządzenie zostanie wzbogacone o kilka nowych opcji. Zaliczyć ją można do kategorii Multimedia. Apps Directory powstało w studiu firmy Imagine Publishing.

Aplikacje dostępna jest dla użytkowników systemu iOS Jest ona kompatybilna z 2.5.5. Jest to system mobilny oparty na jądrze Darwin. IOS został stworzony z myślą o urządzeniach produkowanych przez Apple. Działa na nim smartfon iPhone oraz tablet iPad.

iOS złożony jest z czterech warstw: Core OS, Core Services, Media, Cocoa Touch. Każda z nich odpowiada za inne kwestie. Pierwsza ma wpływ na interakcje sprzętu z oprogramowaniem. Druga warstwa zawiera podstawowe biblioteki służące do obsługi m.in. aplikacji. Warstwa trzecia odpowiada za obsługę dźwięku i obrazu. Ostatnia odpowiedzialna jest za interfejs dotykowy. Zachęcamy także do pobierania innych aplikacji. Warto polecić Gazeta Bankowa oraz Moto X.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.