Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Ride UK BMX 2.5.4

Ride UK BMX to aplikacja, która umożliwia rozszerzenie możliwości iPhona. Należy ona do kategorii Hobby. Ride UK BMX powstało w studiu firmy Factory Media.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 268
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: Factory Media
Rozmiar: 7 KB
Nazwa pliku:

[inne wersje programu Ride UK BMX]
Ride UK BMX to aplikacja mobilna, dzięki której nasz iPhone lub iPad wzbogaci się o interesujące funkcje. Zaliczyć ją można do kategorii Hobby. Użytkownicy mogą korzystać z Ride UK BMX dzięki zaangażowaniu pracowników Factory Media.

Aplikacja wymaga systemu iOS w wersji 2.5.4. Jest to popularny system mobilny dedykowany dla urządzeń firmy Apple. Został on stworzony na bazie systemu operacyjnego Mac OS X 10.5.

iOS składa się z czterech warstw. Pierwsza, czyli Core OS, to najniższa warstwa odpowiadająca za interakcję oprogramowania z urządzeniem. Druga to Core Services odpowiedzialna m.in. za obsługę sieci. Trzecia czyli media obsługuje obraz i dźwięk. Ostatnia warstwa zapewnia obsługę interfejsu oraz akcelerometru. Developerzy stworzyli dla użytkowników systemu iOS tysiące aplikacji. Z dostępnej bazy warto polecić Newsweek for iPad oraz iUser.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.