Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Fitness Magazine 2.2

Fitness Magazine to mobilna aplikacja, dzięki której użytkownicy odkryją zupełnie nowe możliwości swojego urządzenia. Biorąc pod uwagę dostępne opcje można ja zaliczyć do kategorii Zdrowie i medycyna. Fitness Magazine może zagościć na naszym smartfonie lub tablecie dzięki zaangażowaniu pracowników Meredith Corporation

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 410
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: Meredith Corporation
Rozmiar: 5 KB
Nazwa pliku:

[inne wersje programu Fitness Magazine]
Fitness Magazine to aplikacja mobilna, dzięki której nasz iPhone lub iPad wzbogaci się o interesujące funkcje. Zaliczyć ją można do kategorii Zdrowie i medycyna. Za stworzenie Fitness Magazine odpowiedzialna jest firma Meredith Corporation.

Aplikacja przeznaczona jest na urządzenia wyposażone w system iOS w wersji 2.2. Jest to system przeznaczony na urządzenia firmy Apple. IOS opiera się na systemie operacyjnym Mac OS X 10.5.

Za działanie iOS’a odpowiadają cztery warstwy abstrakcyjne czyli : Core OS, Core Services, Media, Cocoa Touch. Core Services odpowiada za obsługę baz danych, aplikacje i sieć. Media to warstwa odpowiedzialna za obraz i dźwięk. Interfejs użytkownika obsługiwany jest przez Cocoa Touch . Pierwsza wymieniona warstwa, czyli Core OS, odpowiada za współprace urządzenia z oprogramowaniem. Wśród bardzo dużego zbioru aplikacji dostępnych na iOS'a warto polecić Computer Music Magazine oraz NYTimes for iPad.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.