Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

CHIP 2.9.3

CHIP to aplikacja przeznaczona na smartfony. Dzięki niej nasze urządzenie zostanie wzbogacone o kilka nowych opcji. Zaliczyć ją można do kategorii Komunikacja. CHIP to aplikacja wprowadzona na rynek przez CHIP Communications GmbH

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 349
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: CHIP Communications GmbH
Rozmiar: 12 KB
Nazwa pliku:

[inne wersje programu CHIP]
CHIP to aplikacja, która umożliwia rozszerzenie możliwości iPhona. Należy ona do kategorii Komunikacja. Użytkownicy mogą korzystać z CHIP dzięki zaangażowaniu pracowników CHIP Communications GmbH.

Aplikacja działa na mobilnym systemie spod znaku nadgryzionego jabłka Jest ona kompatybilna z następującymi urządzeniami i wersjami systemu: 2.9.3 Jest to system mobilny stworzony przez Apple. Początkowo znany był on jako iPhone OS. W roku 2010 pojawia się nazwa iOS. System ten zbudowany jest na bazie Mac OS X 10.5.

System IOS składa się z czterech warstw. Media to warstwa odpowiedzialna za obraz i dźwięk. Druga to Core Services odpowiedzialna m.in. za obsługę sieci. Warstwa Cocoa Touch odpowiada za obsługę dźwięku i obrazu. Ostatnia warstwa zapewnia obsługę interfejsu oraz akcelerometru. Developerzy stworzyli dla użytkowników systemu iOS tysiące aplikacji. Z dostępnej bazy warto polecić Practical Photoshop: techniques, tips and video tutorials for Ad oraz Ładny Dom - Poradnik budowlany.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.