Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Interior Design Magazine 4.0

Interior Design Magazine to aplikacja przeznaczona na smartfony. Dzięki niej nasze urządzenie zostanie wzbogacone o kilka nowych opcji. Zaliczyć ją można do kategorii Edukacja. Za stworzenie Interior Design Magazine odpowiedzialna jest firma Sandow.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 385
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: Sandow
Rozmiar: 8 KB
Nazwa pliku:

[inne wersje programu Interior Design Magazine]
Interior Design Magazine to stworzona z myślą o użytkownikach smartfonów aplikacja, która zdecydowane rozszerza możliwości telefonu. Można ją zaliczyć do kategorii Edukacja. Interior Design Magazine zostało stworzone i udostępnione dla użytkowników przez studio Sandow.

Korzystanie z aplikacji możliwe jest w przypadku następujacyh urządzeń wyposażonych w system iOS: 4.0. Jest to system mobilny stworzony przez Apple. Początkowo znany był on jako iPhone OS. W roku 2010 pojawia się nazwa iOS. System ten zbudowany jest na bazie Mac OS X 10.5.

iOS złożony jest z czterech warstw: Core OS, Core Services, Media, Cocoa Touch. Każda z nich odpowiada za inne kwestie. Pierwsza ma wpływ na interakcje sprzętu z oprogramowaniem. Druga warstwa zawiera podstawowe biblioteki służące do obsługi m.in. aplikacji. Warstwa trzecia odpowiada za obsługę dźwięku i obrazu. Ostatnia odpowiedzialna jest za interfejs dotykowy. Z naszej bazy polecamy także LOGO - magazyn oraz National Geographic Magazine-International.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.